Зали

У внутрішній обробці ресторану HayLoft 2.0 використовувалися екологічно чисті матеріали. В інтер’єрі поєднуються кілька стилів: кежуал, модерн та лофт, багато декору ручної роботи від українських виробників. Це було свідомим рішенням підтримати локальних майстрів і показати, що Україна багата на різноманітні handmade вироби.

На стінах розташовані дерев’яні інсталяції бджолиних сот, які надають приміщенню затишок, на столах під склом та на барній стійці – справжнє сіно, а на стелі – стильна світлова композиція із плетених люстр ручної роботи.

Особливе значення та зміст несе залізна неонова конструкція на стіні з літерами HayLoft 2.0 – це символ та пам’ять про те, що команда ресторану сильна та її ніщо не зупинить.

Ресторан пропонує кілька залів для проведення заходів:

Основний зал

банкет – 55-60 гостей, фуршет – 80-90 гостей

VIP зал

банкет – до 30 осіб, фуршет – 30 осіб

Літня тераса

банкет – 60-70 гостей, фуршет – 80-90

Яблуневий сад в оренду

банкет – до 50 гостей, фуршет – до 80 гостей

Основний зал та VIP можна по-різному обіграти та об’єднати в рамках конкретної події, або навпаки зробити їх абсолютно автономними. За цим принципом можна об’єднати VIP зал і літню терасу.

Інтер’єр ресторану виконаний у поєднанні кількох стилів: casual, modern та loft, що робить його стильним, легким та святковим без додаткового декору.

HayLoft 2.0 має ідеальні можливості для проведення різних заходів та їх форматів: від душевних посиденьок до запальних вечірок, від камерних маленьких святкувань до пишних гулянь. Тут працює професійна команда, яка допоможе в організації вашого заходу від меню до декору зали, а також у підборі розважальної програми, оскільки ми співпрацюємо з найкращими контрагентами в місті, гарантує індивідуальний підхід до кожного гостя та дотримання всіх карантинних норм.

Доставка їжі

Контактна інформація

пн-нд: з 12:00 до 22:30

Забронювати столик

  Забронювати столик

   Замовити дегустацію

    Замовити банкет у ресторані HayLoft 2.0

    Дата
    Формат події
    Повідомлення